KuponperestV2
29 Ekim Pazar · 21:00

Kuponperest analizi

CAT%66Beraberlik%19DAL%15

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%64
Güven61/100Orta riskModel uyumu 79%

Neden?

  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,25.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,25

Beklenen gol (dep.)

0,90

Toplam beklenen gol

3,16

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%66
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Deportivo Alavés 1584.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1584).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,25, Deportivo Alavés 0,90).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,25, Deportivo Alavés 0,90).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven61/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Club Atlético de Madrid — Deportivo Alavés · Kuponperest