KuponperestV2
20 Ekim Pazar · 17:15
Club Atlético de Madrid
3-1Maç sonucu · İY 0-1
CD Leganés

Kuponperest analizi

ATL%65Beraberlik%19LEG%15

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, CD Leganés 1541.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,91

Beklenen gol (dep.)

0,80

Toplam beklenen gol

2,71

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, CD Leganés 1541.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1541).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Club Atlético de Madrid 1792.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,91, CD Leganés 0,80).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,91, CD Leganés 0,80).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven61/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).