31 Mart Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
CFO%24Beraberlik%28TOU%48
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven52/100Orta riskModel uyumu 46%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Clermont Foot 63 1620.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,01
Beklenen gol (dep.)
1,77
Toplam beklenen gol
2,79
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Toulouse 1633.
- Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1633).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Clermont Foot 63 1620.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,01, Toulouse 1,77).
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,01, Toulouse 1,77).
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).