23 Eylül Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
CVE%19Beraberlik%24UCA%57
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%65
Güven38/100Yüksek riskModel uyumu 13%
Neden?
- Udinese Calcio için beklenen gol: 2,55.
- Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,22
Beklenen gol (dep.)
2,55
Toplam beklenen gol
3,77
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Udinese Calcio 1589.
- Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1589).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven34/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Chievo Verona 1620.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven47/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,22, Udinese Calcio 2,55).
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,22, Udinese Calcio 2,55).
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).