KuponperestV2
19 Mayıs Pazar · 12:30

Kuponperest analizi

CVE%21Beraberlik%26SAM%53

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven48/100Orta riskModel uyumu 49%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Chievo Verona 1620.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,03

Beklenen gol (dep.)

1,92

Toplam beklenen gol

2,95

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Sampdoria 1620.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Chievo Verona 1620.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Sampdoria 1,92).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Sampdoria 1,92).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Chievo Verona — Sampdoria · Kuponperest