KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 18:00
Chievo Verona
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Inter

Kuponperest analizi

CVE%12Beraberlik%20INT%69

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%77
Güven62/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Inter için beklenen gol: 2,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,69

Beklenen gol (dep.)

2,86

Toplam beklenen gol

3,54

En olası skor

0-2

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%12
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Inter 1620.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Chievo Verona 1620.
  • Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %81'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,86).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,86).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Chievo Verona — Inter · Kuponperest