KuponperestV2
21 Ekim Pazar · 15:00
Chievo Verona
1-5Maç sonucu · İY 0-2
Atalanta

Kuponperest analizi

CVE%12Beraberlik%19ATA%69

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 2.5 üst%55
Güven54/100Yüksek riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Atalanta için beklenen gol: 2,90.
  • Deplasmanda maç başına 2,36 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,77

Beklenen gol (dep.)

2,90

Toplam beklenen gol

3,67

En olası skor

0-2

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%12
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Atalanta 1620.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %6'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Chievo Verona 1620.
  • Atalanta deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %80'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven50/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,77, Atalanta 2,90).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,77, Atalanta 2,90).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Chievo Verona — Atalanta · Kuponperest