KuponperestV2
4 Şubat Pazar · 14:00
Chelsea
2-4Maç sonucu · İY 1-2
Wolverhampton Wanderers

Kuponperest analizi

CHE%51Beraberlik%21WWA%28

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%65
Güven64/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,00, Wolverhampton Wanderers 1,43).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

Beklenen gol (ev)

2,00

Beklenen gol (dep.)

1,43

Toplam beklenen gol

3,43

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1467).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Chelsea 1675.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,00, Wolverhampton Wanderers 1,43).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,00, Wolverhampton Wanderers 1,43).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven63/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Chelsea — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest