KuponperestV2
3 Şubat Pazartesi · 20:00
Chelsea
2-1Maç sonucu · İY 0-1
West Ham United

Kuponperest analizi

CHE%40Beraberlik%21WHA%39

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%60
Güven58/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • West Ham United için beklenen gol: 2,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,94

Beklenen gol (dep.)

2,06

Toplam beklenen gol

3,99

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, West Ham United 1577.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1577).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Chelsea 1675.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,94, West Ham United 2,06).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,94, West Ham United 2,06).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven59/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Chelsea — West Ham United · Kuponperest