KuponperestV2
5 Mayıs Pazar · 14:00
Chelsea
5-0Maç sonucu · İY 3-0
West Ham United

Kuponperest analizi

CHE%39Beraberlik%21WHA%39

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%63
Güven60/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • West Ham United için beklenen gol: 2,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,04

Beklenen gol (dep.)

2,19

Toplam beklenen gol

4,24

En olası skor

2-2

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, West Ham United 1577.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1577).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Chelsea 1675.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,04, West Ham United 2,19).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,04, West Ham United 2,19).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven59/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Chelsea — West Ham United · Kuponperest