4 Temmuz Perşembe · 20:00
Kuponperest analizi
CHE%57Beraberlik%26WAT%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven61/100Orta riskModel uyumu 61%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Watford 1620.
- Chelsea iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,67
Beklenen gol (dep.)
0,63
Toplam beklenen gol
2,30
En olası skor
1-0
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Watford 1620.
- Chelsea iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1666 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Watford 1620, Chelsea 1666.
- Watford deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven43/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Watford 0,63).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven43/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Watford 0,63).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Chelsea son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven41/100Yüksek risk
- Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Watford son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).