KuponperestV2
3 Nisan Perşembe · 22:00
Chelsea
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Tottenham Hotspur

Kuponperest analizi

CHE%46Beraberlik%25TOT%29

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%71
Güven64/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Tottenham Hotspur 1590.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,55

Beklenen gol (dep.)

1,24

Toplam beklenen gol

2,79

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Tottenham Hotspur 1590.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1590).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Chelsea 1675.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,55, Tottenham Hotspur 1,24).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,55, Tottenham Hotspur 1,24).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).