2 Ocak Çarşamba · 19:45
Kuponperest analizi
CHE%56Beraberlik%19SOU%25
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%68
Güven62/100Orta riskModel uyumu 81%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,11, Southampton 1,30).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
Beklenen gol (ev)
2,11
Beklenen gol (dep.)
1,30
Toplam beklenen gol
3,40
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Southampton 1366.
- Chelsea iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1666 — 1366).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Chelsea 1666.
- Southampton deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,11, Southampton 1,30).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,11, Southampton 1,30).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Chelsea son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Southampton son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).