14 Temmuz Pazar · 20:15
Kuponperest analizi
CHE%53Beraberlik%19NCI%28
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%81
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,57, Norwich City 1,71).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
Beklenen gol (ev)
2,57
Beklenen gol (dep.)
1,71
Toplam beklenen gol
4,27
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Norwich City 1620.
- Chelsea iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1666 — 1620).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Norwich City 1620, Chelsea 1666.
- Norwich City deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,57, Norwich City 1,71).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,57, Norwich City 1,71).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
- Chelsea son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven68/100Orta risk
- Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Norwich City son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %76'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).