KuponperestV2
27 Ekim Pazar · 17:00
Chelsea
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Newcastle United

Kuponperest analizi

CHE%51Beraberlik%22NEW%27

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%85
Güven64/100Orta riskModel uyumu 68%

Neden?

  • Chelsea için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,03

Beklenen gol (dep.)

1,33

Toplam beklenen gol

3,37

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Newcastle United 1625.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1625).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Chelsea 1675.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,03, Newcastle United 1,33).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,03, Newcastle United 1,33).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).