25 Ağustos Cuma · 20:00
Kuponperest analizi
CHE%62Beraberlik%19LTO%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%57
Güven61/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Chelsea için beklenen gol: 3,00.
- İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
- Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,00
Beklenen gol (dep.)
1,54
Toplam beklenen gol
4,54
En olası skor
2-1
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Luton Town 1620.
- Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1620).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Chelsea 1675.
- Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,54 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 3,00, Luton Town 1,54).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,54 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 3,00, Luton Town 1,54).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
- Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven67/100Orta risk
- Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).