KuponperestV2
15 Nisan Pazartesi · 20:00
Chelsea
6-0Maç sonucu · İY 4-0
Everton

Kuponperest analizi

CHE%44Beraberlik%27EVE%30

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%70
Güven65/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Everton 1633.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,58

Beklenen gol (dep.)

1,24

Toplam beklenen gol

2,83

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Everton 1633.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1633).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1633, Chelsea 1675.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,58, Everton 1,24).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,58, Everton 1,24).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Chelsea — Everton · Kuponperest