28 Ekim Cumartesi · 12:30
Kuponperest analizi
CHE%45Beraberlik%25BRE%31
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%90
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 79%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
1,96
Beklenen gol (dep.)
1,56
Toplam beklenen gol
3,52
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Brentford 1690.
- Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1690).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Chelsea 1675.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).