KuponperestV2
14 Aralık Cumartesi · 21:00
CD Nacional
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Moreirense

Kuponperest analizi

CDN%31Beraberlik%24MOR%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven57/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, CD Nacional 1439.
  • Moreirense deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,34

Beklenen gol (dep.)

1,61

Toplam beklenen gol

2,95

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Nacional 1439, Moreirense 1528.
  • CD Nacional iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1439 — 1528).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, CD Nacional 1439.
  • Moreirense deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 1,34, Moreirense 1,61).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 1,34, Moreirense 1,61).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • CD Nacional son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • CD Nacional son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Moreirense son 10 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).