KuponperestV2
15 Nisan Pazartesi · 21:00
CD Leganés
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Real Madrid

Kuponperest analizi

CLE%20Beraberlik%24RMA%55

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%80
Güven64/100Orta riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, CD Leganés 1541.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,89

Beklenen gol (dep.)

1,51

Toplam beklenen gol

2,40

En olası skor

0-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Real Madrid 1855.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1855).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, CD Leganés 1541.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,89, Real Madrid 1,51).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,89, Real Madrid 1,51).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CD Leganés — Real Madrid · Kuponperest