31 Ocak Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
CLE%38Beraberlik%27RVA%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%79
Güven63/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,41.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,65
Beklenen gol (dep.)
1,41
Toplam beklenen gol
3,06
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1634).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, CD Leganés 1541.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,65, Rayo Vallecano de Madrid 1,41).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,65, Rayo Vallecano de Madrid 1,41).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).