6 Ekim Cumartesi · 20:45
Kuponperest analizi
CLE%45Beraberlik%27RVA%29
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%59
Güven52/100Yüksek riskModel uyumu 83%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,80, Rayo Vallecano 1,26).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,80
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
3,06
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Rayo Vallecano 1620.
- CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1620).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, CD Leganés 1541.
- Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,80, Rayo Vallecano 1,26).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,80, Rayo Vallecano 1,26).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).