KuponperestV2
18 Ocak Cumartesi · 18:15
CD Leganés
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Club Atlético de Madrid

Kuponperest analizi

LEG%23Beraberlik%22ATL%55

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, CD Leganés 1541.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,20

Beklenen gol (dep.)

1,93

Toplam beklenen gol

3,13

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Club Atlético de Madrid 1792.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1792).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, CD Leganés 1541.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,20, Club Atlético de Madrid 1,93).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,20, Club Atlético de Madrid 1,93).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven53/100Yüksek risk
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).