KuponperestV2
19 Eylül Perşembe · 20:00
CD Leganés
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Athletic Club

Kuponperest analizi

LEG%35Beraberlik%27ATH%38

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven61/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, CD Leganés 1541.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,49

Beklenen gol (dep.)

1,42

Toplam beklenen gol

2,91

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Athletic Club 1633.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1633).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, CD Leganés 1541.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,49, Athletic Club 1,42).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,49, Athletic Club 1,42).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven56/100Orta risk
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).