KuponperestV2
27 Eylül Perşembe · 20:00
CD Alavés
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Getafe

Kuponperest analizi

CAL%40Beraberlik%31GET%29

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%76
Güven58/100Orta riskModel uyumu 60%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,01, Getafe 0,73).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,01

Beklenen gol (dep.)

0,73

Toplam beklenen gol

1,74

En olası skor

0-0

%18

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Getafe 1597.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1597).
  • Simülasyonların %37'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, CD Alavés 1620.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,01, Getafe 0,73).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %15'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%76
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,01, Getafe 0,73).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %29'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CD Alavés — Getafe · Kuponperest