29 Nisan Pazar · 16:15
Kuponperest analizi
CAL%20Beraberlik%26AMA%54
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%80
Güven48/100Orta riskModel uyumu 26%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, CD Alavés 1620.
- Atlético Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,73
Beklenen gol (dep.)
1,77
Toplam beklenen gol
2,50
En olası skor
0-1
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Atlético Madrid 1620.
- CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven36/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, CD Alavés 1620.
- Atlético Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,73, Atlético Madrid 1,77).
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,73, Atlético Madrid 1,77).
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
- CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Atlético Madrid son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).