4 Mayıs Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
CCI%48Beraberlik%28CPA%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%75
Güven60/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Cardiff City 1620, Crystal Palace 1600.
- Cardiff City iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,90
Beklenen gol (dep.)
0,99
Toplam beklenen gol
2,89
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven31/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cardiff City 1620, Crystal Palace 1600.
- Cardiff City iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1600).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Cardiff City 1620.
- Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 1,90, Crystal Palace 0,99).
- Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 1,90, Crystal Palace 0,99).
- Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Cardiff City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Cardiff City son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).