30 Eylül Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
CCI%63Beraberlik%24BUR%13
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%54
Güven60/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Cardiff City için beklenen gol: 2,81.
- İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
- Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,81
Beklenen gol (dep.)
1,10
Toplam beklenen gol
3,91
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cardiff City 1620, Burnley 1456.
- Cardiff City iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1456).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Cardiff City 1620.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,81, Burnley 1,10).
- Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,81, Burnley 1,10).
- Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
- Cardiff City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Cardiff City son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).