26 Kasım Pazartesi · 20:30
Kuponperest analizi
CCA%46Beraberlik%25TOR%29
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%81
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,35, Torino 0,95).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
2,30
En olası skor
1-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Torino 1581.
- Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1581).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Torino 1581, Cagliari Calcio 1602.
- Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,35, Torino 0,95).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,35, Torino 0,95).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).