16 Şubat Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
CCA%52Beraberlik%27PCA%21
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%87
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 99%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,88 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, Parma Calcio 1913 0,61).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,27
Beklenen gol (dep.)
0,61
Toplam beklenen gol
1,88
En olası skor
1-0
%19
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Parma Calcio 1913 1536.
- Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1536).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Cagliari Calcio 1602.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,88 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, Parma Calcio 1913 0,61).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,88 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, Parma Calcio 1913 0,61).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,88 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).