KuponperestV2
10 Şubat Cumartesi · 15:00
Cagliari Calcio
1-3Maç sonucu · İY 0-1
Lazio

Kuponperest analizi

CCA%19Beraberlik%22LAZ%59

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Cagliari Calcio 1549.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,66

Beklenen gol (dep.)

1,70

Toplam beklenen gol

2,36

En olası skor

0-1

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Lazio 1760.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1760).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%59
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Cagliari Calcio 1549.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,66, Lazio 1,70).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,66, Lazio 1,70).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Cagliari Calcio — Lazio · Kuponperest