26 Ağustos Pazartesi · 18:30
Kuponperest analizi
CCA%19Beraberlik%19C19%62
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Cagliari Calcio 1549.
- Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,70
Beklenen gol (dep.)
1,79
Toplam beklenen gol
2,49
En olası skor
0-1
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Como 1907 1807.
- Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1807).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Cagliari Calcio 1549.
- Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,70, Como 1907 1,79).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,70, Como 1907 1,79).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).