4 Şubat Pazartesi · 21:00
Kuponperest analizi
CCA%28Beraberlik%24ATA%49
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven55/100Orta riskModel uyumu 58%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Cagliari Calcio 1602.
- Atalanta deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,91
Beklenen gol (dep.)
1,63
Toplam beklenen gol
2,54
En olası skor
0-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Atalanta 1620.
- Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1620).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Cagliari Calcio 1602.
- Atalanta deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,91, Atalanta 1,63).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,91, Atalanta 1,63).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).