KuponperestV2
15 Mart Cuma · 20:30
Cagliari Calcio
2-1Maç sonucu · İY 0-0
ACF Fiorentina

Kuponperest analizi

CCA%45Beraberlik%26AFI%29

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%71
Güven63/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, ACF Fiorentina 1605.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,45

Beklenen gol (dep.)

1,05

Toplam beklenen gol

2,49

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, ACF Fiorentina 1605.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1605).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Cagliari Calcio 1602.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,45, ACF Fiorentina 1,05).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,45, ACF Fiorentina 1,05).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Cagliari Calcio — ACF Fiorentina · Kuponperest