11 Kasım Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
COS%43Beraberlik%28ULA%29
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%57
Güven53/100Yüksek riskModel uyumu 75%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,29, UD Las Palmas 1,01).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
- CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,29
Beklenen gol (dep.)
1,01
Toplam beklenen gol
2,30
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, UD Las Palmas 1507.
- CA Osasuna iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1507).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, CA Osasuna 1549.
- UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,29, UD Las Palmas 1,01).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,29, UD Las Palmas 1,01).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
- CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- CA Osasuna son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).