4 Ocak Perşembe · 17:00
Kuponperest analizi
COS%43Beraberlik%29UAL%28
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%57
Güven53/100Yüksek riskModel uyumu 72%
Neden?
- Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, CA Osasuna 1548.
- UD Almería deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,52
Beklenen gol (dep.)
1,20
Toplam beklenen gol
2,72
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, UD Almería 1620.
- CA Osasuna iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1548 — 1620).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, CA Osasuna 1548.
- UD Almería deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,52, UD Almería 1,20).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,52, UD Almería 1,20).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- UD Almería son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).