KuponperestV2
2 Şubat Pazar · 18:30
CA Osasuna
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Real Sociedad de Fútbol

Kuponperest analizi

COS%39Beraberlik%25RSO%37

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%61
Güven60/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,66, Real Sociedad de Fútbol 1,47).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,66

Beklenen gol (dep.)

1,47

Toplam beklenen gol

3,13

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1548 — 1636).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, CA Osasuna 1548.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,66, Real Sociedad de Fútbol 1,47).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,66, Real Sociedad de Fútbol 1,47).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven61/100Orta risk
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CA Osasuna — Real Sociedad de Fútbol · Kuponperest