KuponperestV2
28 Nisan Cuma · 21:00
CA Osasuna
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Real Sociedad de Fútbol

Kuponperest analizi

COS%39Beraberlik%25RSO%36

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%82
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,65, Real Sociedad de Fútbol 1,44).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,65

Beklenen gol (dep.)

1,44

Toplam beklenen gol

3,09

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1636).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, CA Osasuna 1549.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,65, Real Sociedad de Fútbol 1,44).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,65, Real Sociedad de Fútbol 1,44).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • CA Osasuna son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CA Osasuna — Real Sociedad de Fútbol · Kuponperest