1 Eylül Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
OSA%36Beraberlik%32CEL%31
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%68
Güven46/100Yüksek riskModel uyumu 27%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,77 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,98, RC Celta de Vigo 0,79).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,98
Beklenen gol (dep.)
0,79
Toplam beklenen gol
1,77
En olası skor
0-0
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, RC Celta de Vigo 1624.
- CA Osasuna iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1548 — 1624).
- Simülasyonların %33'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, CA Osasuna 1548.
- RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,77 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,98, RC Celta de Vigo 0,79).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %24'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,77 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,98, RC Celta de Vigo 0,79).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,77 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %33'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).