4 Kasım Cumartesi · 14:00
Kuponperest analizi
COS%38Beraberlik%31GIR%31
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%85
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 83%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,09, Girona 0,94).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
- CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,09
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
2,03
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Girona 1565.
- CA Osasuna iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1565).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, CA Osasuna 1549.
- Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,09, Girona 0,94).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,09, Girona 0,94).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
- CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven44/100Yüksek risk
- CA Osasuna son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).