KuponperestV2
5 Kasım Cumartesi · 18:30
CA Osasuna
0-1Maç sonucu · İY 0-0
CD Alavés

Kuponperest analizi

COS%53Beraberlik%26CAL%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%55
Güven54/100Yüksek riskModel uyumu 78%

Neden?

  • CA Osasuna kalesini maçların %17'inde, CD Alavés %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,76 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Beklenen gol (ev)

1,72

Beklenen gol (dep.)

0,76

Toplam beklenen gol

2,48

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1568, CD Alavés 1620.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 17 maçın %41'ini kazandı, maç başına 1,41 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1568 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, CA Osasuna 1568.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,72, CD Alavés 0,76).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,72, CD Alavés 0,76).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CA Osasuna — CD Alavés · Kuponperest