KuponperestV2
21 Aralık Cumartesi · 18:30
CA Osasuna
1-2Maç sonucu · İY 1-1
Athletic Club

Kuponperest analizi

COS%43Beraberlik%27ACL%30

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%57
Güven51/100Yüksek riskModel uyumu 60%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, CA Osasuna 1548.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,52

Beklenen gol (dep.)

1,07

Toplam beklenen gol

2,60

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Athletic Club 1633.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1548 — 1633).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, CA Osasuna 1548.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,52, Athletic Club 1,07).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,52, Athletic Club 1,07).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CA Osasuna — Athletic Club · Kuponperest