KuponperestV2
13 Haziran Cuma · 03:30
CA Mineiro
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Internacional

Kuponperest analizi

CAM%52Beraberlik%28SCI%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%56
Güven52/100Yüksek riskModel uyumu 67%

Neden?

  • CA Mineiro kalesini maçların %27'inde, Internacional %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,77 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Beklenen gol (ev)

1,46

Beklenen gol (dep.)

0,77

Toplam beklenen gol

2,22

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1578, Internacional 1496.
  • CA Mineiro iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1578 — 1496).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Internacional 1496, CA Mineiro 1578.
  • Internacional deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,46, Internacional 0,77).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Internacional son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,46, Internacional 0,77).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Internacional son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • CA Mineiro son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • CA Mineiro son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Internacional son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).