KuponperestV2
2 Nisan Salı · 19:45
Burnley
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Wolverhampton Wanderers

Kuponperest analizi

BUR%31Beraberlik%31WWA%39

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven64/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Burnley 1456.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,30

Beklenen gol (dep.)

1,39

Toplam beklenen gol

2,69

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1467).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Burnley 1456.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,30, Wolverhampton Wanderers 1,39).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,30, Wolverhampton Wanderers 1,39).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven54/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Burnley — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest