KuponperestV2
30 Mart Cumartesi · 15:00
Burnley
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Wolverhampton Wanderers

Kuponperest analizi

BUR%35Beraberlik%31WWA%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven63/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Burnley 1456.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,52

Beklenen gol (dep.)

1,36

Toplam beklenen gol

2,88

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven50/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1467).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Burnley 1456.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,52, Wolverhampton Wanderers 1,36).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,52, Wolverhampton Wanderers 1,36).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Burnley — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest