KuponperestV2
30 Aralık Pazar · 14:15
Burnley
2-0Maç sonucu · İY 2-0
West Ham United

Kuponperest analizi

BUR%32Beraberlik%28WHA%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%68
Güven67/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Beklenen gol (ev)

1,73

Beklenen gol (dep.)

1,70

Toplam beklenen gol

3,43

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, West Ham United 1577.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1577).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Burnley 1456.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,73, West Ham United 1,70).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,73, West Ham United 1,70).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven67/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Burnley — West Ham United · Kuponperest