KuponperestV2
2 Eylül Cumartesi · 15:00
Burnley
2-5Maç sonucu · İY 1-2
Tottenham Hotspur

Kuponperest analizi

BUR%25Beraberlik%33THO%42

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Burnley 1456.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,96

Beklenen gol (dep.)

1,29

Toplam beklenen gol

2,25

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Tottenham Hotspur 1582.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1582).
  • Simülasyonların %34'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Burnley 1456.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 0,96, Tottenham Hotspur 1,29).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 0,96, Tottenham Hotspur 1,29).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Burnley — Tottenham Hotspur · Kuponperest