KuponperestV2
10 Kasım Pazar · 18:00
Burnley
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Swansea City

Kuponperest analizi

BUR%31Beraberlik%27SWA%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven61/100Orta riskModel uyumu 76%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1525, Burnley 1416.
  • Swansea City deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,50

Beklenen gol (dep.)

1,49

Toplam beklenen gol

2,99

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Swansea City 1525.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1416 — 1525).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1525, Burnley 1416.
  • Swansea City deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,50, Swansea City 1,49).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,50, Swansea City 1,49).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven63/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Swansea City son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).