KuponperestV2
19 Mayıs Pazar · 16:00
Burnley
1-2Maç sonucu · İY 0-2
Nottingham Forest

Kuponperest analizi

BUR%25Beraberlik%30NFO%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Burnley 1456.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,30

Beklenen gol (dep.)

1,73

Toplam beklenen gol

3,03

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Nottingham Forest 1603.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1603).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Burnley 1456.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,30, Nottingham Forest 1,73).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,30, Nottingham Forest 1,73).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven64/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Burnley — Nottingham Forest · Kuponperest