KuponperestV2
26 Kasım Pazartesi · 20:30
Burnley
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Newcastle United

Kuponperest analizi

BUR%35Beraberlik%28NUN%37

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven51/100Orta riskModel uyumu 45%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Burnley 1456.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,60

Beklenen gol (dep.)

1,28

Toplam beklenen gol

2,89

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Newcastle United 1632.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1632).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Burnley 1456.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,60, Newcastle United 1,28).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,60, Newcastle United 1,28).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven52/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Burnley — Newcastle United · Kuponperest